Jellyfin Integration (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Locations
eu: Kokapenak
