Jellyfin Integration (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Library
fi: Kirjasto
