Jellyfin Integration (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Item
fr: Élément

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Media
fr: Média

en: Server URL
fr: URL du serveur

en: Locations
fr: Emplacements

en: Library
fr: Bibliothèque
