Jellyfin Integration (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Media
gl: Medios

en: Locations
gl: Ubicacións
