Jellyfin Integration (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Media
he: מדיה

en: Library
he: ספריה
