Jellyfin Integration (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Item
hi: वस्तु

en: Type
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Media
hi: मीडिया

en: Library
hi: लाइब्रेरी
