Jellyfin Integration (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Media
hr: Mediji
