Jellyfin Integration (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Media
hu: Média

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Library
hu: Könyvtár
