Jellyfin Integration (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು
