Jellyfin Integration (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Media
lv: Multivide

en: Library
lv: Bibliotēka
