Jellyfin Integration (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Media
my: မီဒီယာ
