Jellyfin Integration (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Media
ne: मिडिया
