Jellyfin Integration (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Locations
nl: Locaties

en: Library
nl: Bibliotheek
