Jellyfin Integration (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Item
oc: Element

en: Type
oc: Tipe

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Media
oc: Mèdia
