Jellyfin Integration (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: API Key
pl: Klucz API

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Library
pl: Biblioteka
