Jellyfin Integration (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Item
ru: Элемент

en: Type
ru: Тип

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: API Key
ru: Ключ API

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Locations
ru: Места

en: Library
ru: Библиотека
