Jellyfin Integration (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Item
sv: Artikel

en: Type
sv: Typ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Locations
sv: Platser

en: Library
sv: Bibliotek
