Jellyfin Integration (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Item
ta: உருப்படி

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Media
ta: ஊடகம்
