Jellyfin Integration (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Item
tr: Öğe

en: Type
tr: Tip

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Media
tr: Medya

en: Locations
tr: Konumlar

en: Library
tr: Kütüphane
