Jellyfin Integration (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Item
uk: Елемент

en: Type
uk: Тип

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: API Key
uk: Ключ API

en: Media
uk: Медіа

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Library
uk: Бібліотека

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання
