Jellyfin Integration (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Item
ar: عنصر

en: Type
ar: النوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Media
ar: ميديا
