Jellyfin Integration (1.0.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Item
es: Elemento

en: Type
es: Tipo

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: API Key
es: Clave API

en: Media
es: Multimedia

en: Locations
es: Ubicaciones

en: Library
es: Librería
