Jellyfin Integration (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Item
is: Hlutur

en: Type
is: Gerð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: API Key
is: API Lykill

en: Media
is: Margmiðlunarefni
