Jellyfin Integration (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Item
it: Elemento

en: Type
it: Tipo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Locations
it: Posizioni

en: Library
it: Biblioteca
