Jellyfin Integration (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
