Jellyfin Integration (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: API Key
lt: API raktas

en: Library
lt: Biblioteka
