Jellyfin Integration (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: API Key
pt: Chave API

en: Library
pt: Biblioteca
