Jellyfin Integration (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Media
sk: Médiá

en: Library
sk: Knižnica
