Jellyfin Integration (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Media
ug: مېدىيا
