Jellyfin Integration (1.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Item
cy: Eitem

en: Type
cy: Math

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Media
cy: Cyfryngau
