Jellyfin Integration (1.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Item
da: Element

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: API Key
da: API-nøgle

en: Locations
da: Lokationer

en: Library
da: Bibliotek
