Jellyfin Integration (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Item
ja: 項目

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Media
ja: メディア

en: Locations
ja: 場所

en: Library
ja: ライブラリー
