Jellyfin Integration (1.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Media
km: មេឌៀ
