Jellyfin Integration (1.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Item
vi: Mục

en: Type
vi: Kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Media
vi: Phương tiện

en: Locations
vi: Địa điểm

en: Library
vi: Thư viện
