JSON Field Utils (1.0.0-alpha17) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: pixels
hy: փիքսել

en: Allowed types: @extensions.
hy: Թույլատրված տեսակներ՝ @extensions:
