JSON Field Utils (1.1.0-alpha10) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Text
bg: Текст

en: Block
bg: Блокирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: General
bg: Общи

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
