JSON Field Utils (1.1.0-alpha11) - en to he translation catalogue (57 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Text
he: טקסט

en: Icons
he: אייקונים

en: Component
he: רכיב

en: Components
he: רכיבים

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Block
he: בלוק

en: Bottom
he: למטה

en: Gallery
he: גלריה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: General
he: כללי

en: Background color
he: צבע רקע

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Position
he: מיקום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Apply
he: החל

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Column
he: עמודה

en: Embed
he: הטמעה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: pixels
he: פיקסלים

en: Delete item
he: מחיקת פריט

en: Row
he: שורה

en: Maximum file size
he: גודל קובץ מקסימלי

en: Machine name:
he: שם מכונה:

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
he: אם תשאירו ריק, גודל הקובץ יהיה מוגבל ל@size, גודל ההעלאה המרבי של PHP בשרת זה.

en: Allowed types: @extensions.
he: סוגים מותרים: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
he: על התמונות להיות גדולות מ <strong>@min</strong> פיקסלים. תמונות גדולות מ <strong>@max</strong> פיקסלים יוקטנו.

en: @size limit.
he: מוגבל ל @size.
