JSON Field Utils (1.1.0-alpha11) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi
