JSON Field Utils (1.1.0-alpha12) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Text
mn: Текст

en: Block
mn: Хавтан

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
