JSON Field Utils (1.1.0-alpha13) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Block settings
bs: Postavke blokova

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst

en: Block
bs: Blok

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Style
bs: Stil

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Column
bs: Kolona
