JSON Field Utils (1.1.0-alpha13) - en to cs translation catalogue (58 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: - None -
cs: - Nic -

en: Quote
cs: Citace

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Icons
cs: Ikony

en: Component
cs: Komponenta

en: Components
cs: Komponenty

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Block
cs: Blok

en: Bottom
cs: Dole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: General
cs: Obecné

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Position
cs: Pozice

en: Style
cs: Styl

en: width
cs: šířka

en: height
cs: výška

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Tabs
cs: Záložky

en: Apply
cs: Použít

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Title text
cs: Text názvu

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Column
cs: Sloupec

en: Embed
cs: Vložit

en: Entity type
cs: Typ entity

en: pixels
cs: pixelů

en: Delete item
cs: Smazat položku

en: Quote settings
cs: Nastavení sazeb

en: Row
cs: Řádek

en: Maximum file size
cs: Maximální velikost souboru

en: Machine name:
cs: Strojový název:

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Maximum dimensions
cs: Maximální rozměry

en: Upload directory
cs: Adresář pro upload

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
cs: Adresář relativní vůči systému souborů Drupalu, kde budou uloženy nahrané obrázky.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
cs: Jestliže ponecháte prázdné, bude velikost omezena pouze aktuálním limitem PHP pro upload: @size.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
cs: Obrázky větší než zadané rozměry budou zmenšeny se zachováním poměru stran.

en: Allowed types: @extensions.
cs: Povolené typy: @extensions.

en: @size limit.
cs: Limit @size.
