JSON Field Utils (1.1.0-alpha13) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk

en: Apply
ht: Aplike
