JSON Field Utils (1.1.0-alpha13) - en to ms translation catalogue (34 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Suffix
ms: Akhiran

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Text
ms: Teks

en: Block
ms: Blok

en: Bottom
ms: Bawah

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: General
ms: Umum

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Allowed file extensions
ms: Sambungan-sambungan fail dibenarkan

en: Apply
ms: Pohon

en: Subtitle
ms: Sarikata

en: About
ms: Perihal

en: pixels
ms: piksel

en: Delete item
ms: Padam item

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)
