JSON Field Utils (1.1.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy
