JSON Field Utils (1.1.0-alpha8) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Text
be: Тэкст

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Block
be: Блок

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: General
be: Агульны

en: Background color
be: Колер фона

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
