JSON Field Utils (1.1.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (52 entries)

en: Title
gl: Título

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Text
gl: Texto

en: Icons
gl: Iconas

en: Component
gl: Compoñente

en: Components
gl: Compoñentes

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Block
gl: Bloque

en: Bottom
gl: Botón

en: Gallery
gl: Galería

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: General
gl: Xeral

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Position
gl: Posición

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Title text
gl: Texto do título

en: About
gl: Información

en: Column
gl: Columna

en: Embed
gl: Incrustar

en: pixels
gl: píxeles

en: Row
gl: Ringleira

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Machine name:
gl: Nome de sistema:

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Allowed types: @extensions.
gl: Tipos permitidos: @extensions.

en: @size limit.
gl: Límite de @size.
