JSON Field Utils (1.1.0-alpha9) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Block
af: Blok

en: Apply
af: Pas toe

en: Subtitle
af: Subtitel
