JSON Field Utils (1.1.0-alpha12) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: width
gu: પહોળાઈ

en: height
gu: ઊંચાઈ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
