JSON Field Utils (1.1.0-alpha12) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Text
hr: Tekst

en: Component
hr: Komponenta

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Block
hr: Blok

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: General
hr: Općenito

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Position
hr: Pozicija

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Apply
hr: Primjeni

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: pixels
hr: piksela

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
