Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Display label
az: Ekran etiket
